« Hypotheek renteverhog… | Home | Wekelijkse hypotheeka… »

Hypotheek met Koopsubsidie in gevaar!

24 09 09 - 16:30 Koopsubsidie Hypotheek met Koopsubsidie in gevaar!

Het kabinet heeft aangekondigd per 1 januari 2012 de Koopsubsidieregeling af te willen schaffen. Reden hiervoor is het feit dat er momenteel te weinig van deze regeling gebruik gemaakt wordt.

Veel mensen zijn niet goed op de hoogte van de regelingen die er zijn, om het eigen woningbezit te bevorderen. Veel makelaars en hypotheekadviseurs laten koopsubsidiemogelijkheid voor hun klanten liggen. Terwijl juist de koopsubsidieregeling dé impuls kan zijn voor de vastzittende kopersmarkt. Gebruikte Tags: , ,
Nog géén reacties

fast weight loss
6499.33598776257 fast weight loss can be achieved by using Acai berries. Try
our trial now! 7943.41321443415
Sent on 28 04 10 - 23:23 , via fast weight loss

Trackback link: http://www.hypotheek-aanvragen.nl/weblog/pivot/tb.php?tb_id=516

  
Persoonlijke info onthouden?

Emoticons / Textile

Reactiemoderatie staat aan op deze site. Dit betekent dat je reactie niet zichtbaar zal zijn, tot deze is goedgekeurd door een beheerder.

  (Register your username / Log in)

Kattebel:
Verberg email:

Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of email-adres in te typen.